Tłumaczenia medyczne j. niemieckiego w Gdańsku


Nasze biuro CJO STAR dzięki współpracy z tłumaczami specjalizującymi się w określonych dziedzinach przemysłu czy medycyny może zaoferować Państwu szeroki wachlarz tematyczny przekładów wykonywanych przez naszą stałą kadrę tłumaczy języka niemieckiego.

Wysyłane przez Państwa teksty do tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski lub z języka polskiego na język niemiecki podzielić możemy na teksty ogólne i teksty wysokospecjalistyczne, do których zaliczamy teksty techniczne i medyczne. Do tekstów ogólnych zaliczyć możemy tłumaczenia CV i listów motywacyjnych, wniosków kredytowych czy korespondencję mailową.

Tłumaczenia techniczne z języka niemieckiego zlecane są przeważnie przez Klientów firmowych.
Natomiast tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego zlecane są w przeważającej mierze przez Klientów prywatnych, którzy chcą zasięgnąć opinii co do przyszłego leczenia lub podjąć leczenie w krajach niemieckojęzycznych. W przypadku tak wysokospecjalistycznych przekładów jak tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego nasze biuro współpracuje z osobami ze stopniami naukowymi, znającymi nie tylko doskonale język niemiecki, ale także zaznajomionymi z językiem łacińskim. Zlecając nam tłumaczenie wyników badań lekarskich z języka niemieckiego, a także historii choroby możecie Państwo liczyć na rzetelne podejście do Państwa przypadku.

W zakresie tłumaczeń medycznych z języka niemieckiego / na język niemiecki możemy zaoferować przekłady z następujących działów medycyny:

● Pedriatrii (onkologia dziecięca, neurologia dziecięca)
● Onkologii (wyniki badań: tomografia komputerowa, MRI - rezonans magnetyczny, badanie histopatologiczne, PET, scyntygrafia)
●Ortopedii: TK (tomografia komputerowa), raporty z zabiegów, artykuły naukowe, kosztorysy leczenia, opisy zdjęć rentgenowskich)
● Kardiologii
● Chirurgii: sprawozdania z zabiegów operacyjnych
● Neurologii
● Tłumaczenia artykułów naukowych na język niemiecki dla studentów medycyny, firm farmaceutycznych i firm medycznych produkujących i handlującym sprzętem medycznym
● Weterynarii.

W zakresie tłumaczeń technicznych z języka niemieckiego i na język niemiecki oferujemy przekłady dotyczące ochrony środowiska, energii odnawialnych (fotowoltaika, biomasa, oczyszczalnie ścieków), a także tłumaczenia dotyczące budownictwa drewnianego, specyfikacji technicznych, przemysłu kosmetycznego i wielu innych.


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tłumaczeń z języka niemieckiego. Wycenę przesyłamy w ciągu godziny i po wspólnym ustaleniu terminu odesłania tłumaczenia i mailowej akceptacji płatności za tłumaczenie przystępujemy do pracy.